SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
223 976 €
(3 343 € / m²)
Prodaja
4
1
67 m²
Piaszczysta, Kraków

spavaća soba4
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatTip zgradeOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostDrveni podPločiceVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacijeNužna renovacijaPrirodno svjetloTamni interijerBiljkeModerni stilRustikalni stilKućni ljubimci dobrodošliNamještenoKomercijalno

Kat:
4. kat od 3
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Piaszczysta, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Patrycja Rubinkiewicz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu