SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
218 600 €
(6 831 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
Rakowicka, Kraków

spavaća soba1
stan32 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Luksusowe studio PREMIUM 33 m² - Centrum Krakowa, Stare Miasto *zdęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, luksusowo wyko...

Kat:
6. kat od 12
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rakowicka, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela

Slični oglasi

Slično u inozemstvu