SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
175 102 €
(3 502 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Fryderyka Schillinga, Kraków

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zi...

Kat:
5. kat od 5
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Fryderyka Schillinga, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Arkadiusz Zemła

Slični oglasi

Slično u inozemstvu