SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
242 495 €
(4 491 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Józefa Dietla, Kraków

spavaća soba2
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż: Potencjał, przestrzeń i prestiżowa lokalizacja – ul. Dietla 80! Szukasz nieruchomości, która łączy historyczny klimat Krakowa z pełną wyg...

Kat:
5. kat od 6
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Józefa Dietla, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Livinder

Weronika Podleś

Slični oglasi

Slično u inozemstvu