SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
126 942 €
(3 627 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Świętego Jacka, Kraków

spavaća soba1
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

KAWALERKA PRZY ZAKRZÓWKU DĘBNIKIDo sprzedaży mieszkanie przy ulicy Świętego Jacka o powierzchni 35,48 m2. Mieszkanie znajduje się na1 piętrze, jest fu...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Świętego Jacka, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu