SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
155 150 €
(3 978 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
Cieszyńska, Kraków

spavaća soba1
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 39,35m², położone w klimatycznej kamienicy w centralnej części Kraków. Idealna propozycja zarówno do ...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Cieszyńska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Livinder

Mateusz Bień

Slični oglasi

Slično u inozemstvu