SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
183 501 €
(4 267 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Jerozolimska, Kraków

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m², położone przy ul. Jerozolimskiej w krakowskiej dzielnicy Podgórze.To miejsce, które od pierws...

Kat:
4. kat od 7
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Jerozolimska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nest Brokers Estate Agency

Szymon Bierówka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu