SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
350 739 €
(5 657 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Krowoderska, Kraków

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szk...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Krowoderska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SUPEROPCJA

Monika Lambrianidis-Wójcik

Slični oglasi

Slično u inozemstvu