SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
399 413 €
(4 488 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Węgierska, Kraków

spavaća soba4
stan89 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 89,54 m², zlokalizowane przy ul. Węgierskiej w sercu krakowskiego S...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 89dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Węgierska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Artur Kuśnierz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu