Popis ponuda
15
15
15
198 093 €
(3 884 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Bolesława Orlińskiego, Kraków
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
51 m²
kupaonice
I są takie, do których chce się wracać.
To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2 na Osiedlu Avia w Krakowie...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Kada
Kamin
Prirodno svjetlo
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Kat:
2. kat od 7
Dob ponude:
96dana
Ažurirano:
40dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Bolesława Orlińskiego, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.