SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
160 231 €
(4 713 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Prandoty, Kraków

spavaća soba2
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem. LOKALIZACJA: Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, ...

Kat:
4. kat od 6
Dob ponude: 135dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Prandoty, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Kamil Pluta

Slični oglasi

Slično u inozemstvu