SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
112 941 €
(5 647 € / m²)
Prodaja
1
1
20 m²
Kątowa, Kraków

spavaća soba1
stan20 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Zdjęcia zawierają wizualizację. Na sprzedaż | Kawalerka w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej - Kraków. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - ...

Namješteno
Dob ponude: 215dana
Ažurirano: 168dana

Lokaliteti

Kątowa, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Aleksandra Kicwak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu