SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
115 227 €
(4 609 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Koszykarska, Kraków

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferujemy do sprzedania przytulne 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Koszykarskiej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze. Składa się z: aneksu ku...

Ostalo
Dob ponude: 242dana
Ažurirano: 240dana

Lokaliteti

Koszykarska, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu