SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
157 354 €
(2 861 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Łużycka, Kraków

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Przestronne, 3-pok. mieszkanie z dużym potencjałem dla rozwojowej rodziny na Łużyckiej Tylko u nas Do sprzedania oferuję ustawne, 3-pokojowe mieszkan...

Ostalo
Dob ponude: 316dana
Ažurirano: 313dana

Lokaliteti

Łużycka, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Julia Tarkowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu