SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
168 617 €
(3 666 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Zawiszy, Kraków

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaDa

Opis

2 pokoje 45,5 m Kliny z dużym ogródkiem, bezpośrednio przy Fortach Borek!
Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem / ogródkiem (35 m2)...

Ostalo
Dob ponude: 375dana
Ažurirano: 375dana

Lokaliteti

Zawiszy, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Investime sp zoo

Jan Przała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu