SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
176 434 €
(3 208 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Wielicka, Kraków

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Niezamieszkałe, dostępne od ręki! Przedstawiam do sprzedaży przestronne, rodzinne, trzypokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze bloku przy ul. Wallen...

Ostalo
Dob ponude: 368dana
Ažurirano: 367dana

Lokaliteti

Wielicka, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Investime sp zoo

Jan Przała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu