SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
257 798 €
(4 158 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Nowohucka, Kraków

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż: 62-metrowe mieszkanie z 23 metrowym ogródkiem Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, z dogodnym dostępem do komu...

Ostalo
Dob ponude: 431dana
Ažurirano: 430dana

Lokaliteti

Nowohucka, Kraków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Arkadiusz Zemła

Slični oglasi

Slično u inozemstvu