SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
204 779 €
(1 692 € / m²)
Prodaja
4
2+
121 m²
Zwycięstwa, Koszalin

spavaća soba4
stan121 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 121,42 m2 wyróżnia się bardzo dobrym ...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Zwycięstwa, Koszalin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Wiktoria Tchoryk

Slični oglasi

Slično u inozemstvu