SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
55 431 €
(1 205 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Legionów, Konin

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowa niższa cena!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w n...

Ostalo
Dob ponude: 112dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Legionów, Konin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PRESTIGE

Lidia Jaroszewska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu