SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
583 829 €
(9 417 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Towarowa, Kołobrzeg

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sy...

Kat:
3. kat od 7
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Towarowa, Kołobrzeg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nieruchomości Morek

Kamila Morek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu