SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
171 687 €
(2 562 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Jana Pawła II, Kielce

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania C5 na pierwszym piętrze w stanie deweloperskim. Sprzedam TRZYPOKO...

Kat:
1. kat od 5
Dob ponude: 457dana
Ažurirano: 457dana

Lokaliteti

Jana Pawła II, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

OAKESTATE

Agata Domagała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu