SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
89 837 €
(2 995 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
Generała Tadeusza Kościuszki, Kielce

spavaća soba1
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,50 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomas...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Generała Tadeusza Kościuszki, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu