SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
105 646 €
(1 887 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Świętej Weroniki, Kielce

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon loggia, bez piecyka gazowego Prezentujemy Pa...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijeNamještenoZasebna kuhinja

Kat:
10. kat od 10
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Świętej Weroniki, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu