SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
81 268 €
(1 935 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Marszałkowska, Kielce

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń! Doskonała lokalizacja dla ...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Marszałkowska, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TWOJE M KIELCE

Patrycja Nowek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu