SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
91 615 €
(1 832 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Kielce

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

< REZERWACJA> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedl...

Kat:
9. kat od 10
Dob ponude: 92dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu