SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
109 547 €
(2 608 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Klonowa, Kielce

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaDa

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 42,30 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klono...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 97dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Klonowa, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu