SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
136 350 €
(2 066 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Hercyńska, Kielce

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ś...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 174dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Hercyńska, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERCO SARACEN

Magdalena Prokopoudi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu