SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
141 282 €
(1 884 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Kielce

spavaća soba4
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie 75,89 m2 B02 SZCZEGÓŁY MIESZKANIE W KOLEKCJI ZDJĘĆ Mieszkanie składa się z 4 pokoi: na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i pok...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaKatKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Parametri

Vlasništvo:
Ostalo
Stanje:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Dob ponude: 239dana
Ažurirano: 117dana

Lokaliteti

Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu