SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
175 692 €
(1 952 € / m²)
Prodaja
4
2+
90 m²
Warszawska, Kielce

spavaća soba4
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,04 m2 zlokalizowane na III piętrze kameralnego bloku przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa ...

Ostalo
Dob ponude: 440dana
Ažurirano: 439dana

Lokaliteti

Warszawska, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AS NIERUCHOMOŚCI

Mariusz Karyś

Slični oglasi

Slično u inozemstvu