SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
97 633 €
(2 122 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Generała Tadeusza Kościuszki, Kielce

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m2 zlokalizowane na wysokim parterze na kameralnym osiedlu w centrum miasta przy ul. Kościuszki...

Ostalo
Dob ponude: 444dana
Ažurirano: 443dana

Lokaliteti

Generała Tadeusza Kościuszki, Kielce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AS NIERUCHOMOŚCI

Szymon Dąbrowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu