SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
161 324 €
(2 645 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Świętego Huberta, Katowice

spavaća soba2
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaDa

Opis

To jest mieszkanie, którego szukasz! MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ! 100% bezczynszowe! Katowice - Brynów - Ptasie osiedle. Topowa lokalizacja wejście pod d...

Namješteno
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Świętego Huberta, Katowice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VERITAS

Leszek Czura

Slični oglasi

Slično u inozemstvu