SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
182 460 €
(2 851 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Meteorologów, Katowice

spavaća soba3
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach – Brynów

3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem.

Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru.

Kat:
3. kat od 3
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Meteorologów, Katowice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Marcin Kwietniewski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu