SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
83 718 €
(2 147 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Gabriela Narutowicza, Katowice

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Gotowe do wejścia! 2 pokoje + garderoba | Kato Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m², poł...

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 38dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Gabriela Narutowicza, Katowice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Hanak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu