Popis ponuda
6
6
6
98 207 €
(2 728 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Alfonsa Górnika, Katowice
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
36 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Biuro sprzedaży oferuje nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w Katowicach (Koszutka/Wełnowiec), bez prowizji i podatku PCC 2%.
Umów się na spotk...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Kat:
4. kat od 9
Dob ponude:
37dana
Ažurirano:
9dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Alfonsa Górnika, Katowice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.