SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
164 844 €
(2 617 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rzepakowa, Katowice

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy u...

Kat:
7. kat od 7
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rzepakowa, Katowice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VERITAS

Leszek Czura

Slični oglasi

Slično u inozemstvu