SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
240 910 €
(5 019 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Obrońców Pokoju, Karpacz

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartament, który zarabia, gdy Ty odpoczywasz Angel Apartments Ski Resort to wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w samym sercu Karpacza w cało...

Ostalo
Dob ponude: 206dana
Ažurirano: 166dana

Lokaliteti

Obrońców Pokoju, Karpacz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Joanna Oleksiewicz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu