SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
57 647 €
(1 373 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Cieplicka, Jelenia Góra

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

DWA POKOJE W ZIELONEJ DZIELNICY JELENIEJ GÓRY Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie w spokojnej, zielonej dzielnicy Jeleniej Góry znajd...

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Cieplicka, Jelenia Góra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Iwona Bielasta

Slični oglasi

Slično u inozemstvu