SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
89 411 €
(931 € / m²)
Prodaja
4
1
96 m²
Wolności, Jelenia Góra

spavaća soba4
stan96 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej 96,44 m², usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy, z czego powier...

Plin
Dob ponude: 319dana
Ažurirano: 111dana

Lokaliteti

Wolności, Jelenia Góra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Szymon Kaczmarek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu