SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
84 705 €
(1 765 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Lipowa, Hajnówka

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,20 m², położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Lipowa, Hajnówka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Paweł Doliński Nieruchomości

Paweł Doliński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu