SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
80 433 €
(2 234 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Widok, Gorzów Wielkopolski

spavaća soba2
stan36 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Widok, światło i jakość – w pełni odnowione mieszkanie w zielonym sercu miasta Są miejsca, które od pierwszego kontaktu budują poczucie harmonii – dzi...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Widok, Gorzów Wielkopolski
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properton

Slični oglasi

Slično u inozemstvu