SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
77 530 €
(1 551 € / m²)
Prodaja
3
1
50 m²
Rynek, gmina Wołów

spavaća soba3
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

"Nieruchomości Apartament"Przemysław Gliński603 868 712Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rynek, gmina Wołów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Przemysław Gliński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu