SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
110 264 €
(1 723 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Gliniana, gmina Wołów

spavaća soba3
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

"Nieruchomości Apartament"533 844 505Bez podatku PCC i prowizji!Oferta dotyczy sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,05 m2 z balkonem o pow. 5,2...

Kat:
3. kat od 3
Dob ponude: 46dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Gliniana, gmina Wołów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Antoni Szwejda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu