SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
70 461 €
(555 € / m²)
Prodaja
4
1
127 m²
gmina Walim

spavaća soba4
stan127 m²
kupaonice1

Do sprzedaży 
Jest możliwość odtworzenia 2 dwóch mieszkań według  indywi...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

gmina Walim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI OSIECKA

Magdalena Pilarska-Osiecka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu