SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
58 879 €
(1 154 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Damianowo, gmina Udanin

spavaća soba2
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154                      OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !                      2 pokoje plus ogródek,...

Ostalo
Dob ponude: 357dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Damianowo, gmina Udanin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Krzysztof Naskręt

Slični oglasi

Slično u inozemstvu