SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
74 117 €
(1 324 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
gmina Tuchola

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Kontakt: Mirela BarwińskaE-mail: [email protected]: 573 095 359Nowa niższa cena!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyremo...

Ostalo
Dob ponude: 497dana
Ažurirano: 444dana

Lokaliteti

gmina Tuchola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Mirela Barwińska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu