SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
136 434 €
(4 013 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
gmina Świerzno

spavaća soba2
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m², jest w pełni wyposażona, got...

Namješteno
Dob ponude: 444dana
Ažurirano: 437dana

Lokaliteti

gmina Świerzno
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Martyna Piasecka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu