SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
169 764 €
(2 358 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Bukowska, gmina Skawina

spavaća soba4
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bukowskiej w Skawinie. To świetna propoz...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podPločiceZasebna kuhinjaZaseban wcPrirodno svjetlo

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Bukowska, gmina Skawina
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Livinder

Gabriela Woźniak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu