SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
97 850 €
(3 624 € / m²)
Prodaja
2
1
27 m²
Rynek, gmina Skawina

spavaća soba2
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m...

Kat:
2. kat od 1
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rynek, gmina Skawina
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Arkadiusz Zemła

Slični oglasi

Slično u inozemstvu