Popis ponuda
5
138 841 €
(2 353 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rumiankowa, gmina Siechnice
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
59 m²
kupaonice
Kinga Kuźnia
Numer licencji PFRN 30901
tel. 602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwi...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Dob ponude:
32dana
Ažurirano:
30dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rumiankowa, gmina Siechnice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.