SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
143 504 €
(2 474 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Główna, gmina Siechnice

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe.Funkcjonalny układ, duże prz...

Ostalo
Dob ponude: 199dana
Ažurirano: 135dana

Lokaliteti

Główna, gmina Siechnice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Le Premier Nieruchomości

Agata Wróbel

Slični oglasi

Slično u inozemstvu